Andreolas Beach

Andreolas Beach, Řecko, Řecko ostrovy, Zakynthos, Laganas, 12.6.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 125426337

Andreolas Beach

Řecko » Řecko ostrovy » Zakynthos » Laganas

, Hotel starstarstar

FM


Andreolas Beach

Termín:

12.6.2018 - 22.6.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

11 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
12 321 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Andreolas Beach
Kategorie hotelu: **
Popis
Popis ubytování:
Přímo na hezké písečné pláži s pozvolným vstupem do moře, v klidnější části vyhledávaného letoviska Laganas, stojí menší hotel Andreolas. Jeho jedinečná poloha poskytuje hostům krásný výhled na moře a možnost střídat koupání v bazénu s koupáním ve vlnách Jónského moře,písečnou pláž objevíte hned před hotelem a do pulzujícího Laganasu je to přibližně 500 metrů. Laganas láká mnoha bary, restauracemi a obchody, nejbližší jsou ve vzdálenosti asi 300 m. I proto hotel nabízí pouze snídaně a ponechává tak hostům prostor pro objevování místních taveren. Jednodušší ubytování na ideálním místě určené pro všechny, kteří hledají krásné moře, výbornou pláž a večerní život v blízkém centru.
Kategorie CK:
**+
Oficiální kategorie:
**
Kapacita:
40 pokojů
Pláž:
písečná, přímo před hotelem
Vybavení / Sport / Zábava:
recepce • trezory na recepci (za poplatek) • internetový koutek (za poplatek) • WiFi ve společných prostorách hotelu (zdarma) • snídaňová místnost • snack bar u bazénu • bazén • lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek • parkoviště
Ubytování / Vybavení:
standardní pokoje pro 2 osoby, v některých možnost 1 přistýlky • klimatizace (za poplatek) • telefon • TV • mini lednička • koupelna (sprcha, WC) • fén • balkon s bočním výhledem na moře
Stravování:
rozšířené kontinentální snídaně formou bufetu
www:
www.gozakynthos.gr/hotels/andreolashotel/
Cena zahrnuje:
U leteckých zájezdů je cena konečná a zahrnuje:
zpáteční letenku PRAHA, BRNO nebo OSTRAVA – ZAKYNTHOS – PRAHA, BRNO nebo OSTRAVA, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid (v hotelech probíhá podle vlastních předpisů, nemusí probíhat denně), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK, pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek ČL.II.).
Povinné příplatky:

pobytová taxa 0,5 € za pokoj/noc

Tato taxa je v Řecku zavedena od 1.1.2018 a je splatná v hotovosti v místě pobytu.

Nepovinné příplatky:
komplexní cestovní pojištění 62,- Kč/os./den
Nástupní místa:

Trasa CZ 1 (J): Praha, Jihlava, Brno, Hustopeče, Břeclav

Trasa CZ 2 (K): Ostrava, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec

Trasa CZ 3 (L): Olomouc, Přerov, Kroměříž, Zlín, Uherské Hradiště, Uherský Brod

Pořadatelem tohoto zájezdu je AEOLUS, řecká cestovní kancelář, s.r.o., IČ 26909341.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK