Anna

Anna, Slovensko, Jižní Slovensko, 17.9.2017, Snídaně
Číslo zájezdu: 121330839

Anna

Slovensko » Jižní Slovensko

Velký Meder , Vila

LM


Anna

Termín:

17.9.2017 - 24.9.2017
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Seniorský

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

5 100 Kč  -2 %
4 990 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Velký Meder - Vila Anna, Seniorský pobyt, 3 nebo 7 nocí, termály v ceně
Popis
Velmi oblíbené ubytování, pár kroků od koupaliště.
Seniorské pobyty pro osoby nad 62 let.
Koupání po celý rok v termálech. TIP CK

Seniorské pobyty 4 dny/3 noci se snídaní a vstupenkou na termální koupaliště Corvinus a k tomu jedna masáž zdarma. V ceníku uvedeny pobyty pouze ČTVRTEK- NEDĚLE nebo PÁTEK - PONDĚLÍ (lze nastoupit po dohodě i v jiné dny).
Seniorské pobyty 8 dní/7 nocí se snídaní a vstupenkou na termální koupaliště Corvinus a k tomu jedna masáž zdarma. V ceníku uvedeny pobyty s nástupem v PÁTEK, SOBOTU, NEDĚLI a PONDĚLÍ (po dohodě lze nastoupit i v úterý, středu nebo ve čtvrtek...).

Velmi pěkně zařízená Vila Anna, s 9 pokoji se nachází v bezprostřední blízkosti Thermálparku Corvinus (cca 50 m). K dispozici je na patře kompletně vybavená kuchyňka s ledničkou a dalším příslušenstvím nutným k vaření. Možnost zajištění stravování v nedalekém 4* hotelu Orchidea. Vynikající poloha! Venkovní posezení na zahradě, grilování, parkování. Společenská místnost s krbem v suterénu objektu.
Koupání: cca 50 m vstup do areálu Thermálparku Corvinus s celoročním provozem.

Město Veľký Meder (dříve Čalovo), známé svým termálním koupalištěm, leží jihovýchodně od Bratislavy (cca 70 km) a 10 km od hranic s Maďarskem. Chemické složení geotermální léčivé vody je podobné piešťanským pramenům. Nedávno byla ukončena kompletní rekonstrukce celého areálu. Současný areál Thermálparku tvoří vnitřní komplex (s celoročním provozem včetně 2 tobogánů) a velmi pěkný venkovní areál také již s novým tobogánem v provozu.
Vnitřní komplex: plavecký bazén a 2 tobogány, perličkový bazén, dětský bazén s atrakcemi a skluzavkou, pokrytý rekreační bazén s hydromasážemi, vodopády a léčivou vodou (provoz v zimě omezen), polokrytý sedací bazén s léčivou termální vodou, rodinný a zážitkový bazén s atrakcemi, saunové centrum. Venkovní část nabízí možnost koupání i v zimě.
Venkovní areál: plavecký bazén, italský bazén s tobogány, dětský bazén s atrakcemi a skluzavkou, dětské hřiště, lanový park Tarzania s několika trasami. Dále je k dispozici pláž, minigolf, hřiště pro plážový volejbal, letní restaurace s živou hudbou, spousta stánků s občerstvením.

Zaměření Thermálparku ve Veľkem Mederu:
- pohybové ústrojí
- nemoci páteře, zad a svalů
- celkový vliv na regeneraci organismu
Ubytování
2- lůžkový pokoj se sprchou a WC, TV+SAT, lednička. Přistýlka formou rozkládacího gauče.
Strava
Snídaně formou bufetového stolu v nedalekém hotelu Orchidea. Polopenze resp.večeře (za příplatek).
Zájezd zahrnuje
3x nebo 7x ubytování, 3x nebo 7x snídaně, 3x nebo 7x vstup do Thermalparku Corvinus s jedním přerušením denně, parkování, Navíc ZDARMA: 1x masáž (platí pro oba pobyty).
Zájezd nezahrnuje
povinný lázeňský poplatek na místě/noc (1 EUR), příplatek za 1/1 pokoj/3 noci (360 CZK), příplatek za 1/1 pokoj/7 nocí (840 CZK), příplatek za večeře, dospělý/3 noci (810 CZK), příplatek za večeře, dospělý/7 nocí (1890 CZK)
Slevy
dítě do 3 let zdarma bez lůžka, cena na přistýlce platí pro 4 osobu na pokoji
Pořadatelem tohoto zájezdu je NEMO tour s.r.o., IČ 64051421.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK