Aparthotel Acualandia

Aparthotel Acualandia, Španělsko, Španělsko pevnina, Costa del Azahar, Peniscola, 8.6.2018, Plná penze
Číslo zájezdu: 134871116

Aparthotel Acualandia

Španělsko » Španělsko pevnina » Costa del Azahar » Peniscola

, Hotel starstarstar

Načítám ...
LM


Aparthotel Acualandia

Termín:

8.6.2018 - 17.6.2018
Další termíny

Strava:

Plná penze

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

10 dní

Doprava:

autobus  -1 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
13 091 Kč ()Kategorie hotelu: ****
Popis
Nově zrekonstruovaný aparthotel 4* kategorie má skělou polohu přímo u pláže. Hotel je zejména vhodný pro pobyty s dětmi, kterým nabízí svůj vlastní menší vodní park - Aquatic Park.
Poloha
hotel je umístěn přímo u pláže, 3,5 km do centra Peníscoly. Do centra je možno doject turistickým vláčkem, který jezdí po pobřeží.
Rychlý přehled
vynikají ubytování v pokojích apartmánového typu
vlastní vodní park - pouze 200 metrů od hotelu
Stručná poloha
jedinečná poloha u pláže
centrum letoviska jen 2 km
Vybavení hotelu
hotel 4* kategorie nabízí klientům klimatizovanou recepci a společné prostory, restauraci, kavárnu, výtah, zdarma wi-fi připojení ve společných prostorach, animační programy, zdarma vstup do malého vodního parku Aquatic, který je vzdálený 200 metrů. V hotelu je Acualandia SPA se saunou, párou, hydromasážemi, salonem krásy, fitnesem.
Vybavení pokoje
Apartmány až pro 4 osoby (AP1/4): obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a malým kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s WC, SAT-TV, klimatizace, balkon
Pojmenování zařízení 1
JUNIOR SUITE APARTMÁN
Popis zařízení 1
Apartmány až pro 4 osoby (AP1/4): obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a malým kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s WC, SAT-TV, klimatizace, balkon
Stravování
polopenze formou bufetu, možnost dokoupení plné penze.
Náš názor
velice příjemný hotel vhodný zejména pro rodiny s dětmi, rušnější prostředí.
Odkaz na www
http://www.hotelesmediterraneo.com
Www odkaz popis 1
www.hotelesmediterraneo.com
Cena autobus/osoba zahrnuje
autobusovou dopravu, 7 (10, 14) nocí s polopenzí, pobytové taxy, asistenci cestovní kanceláře (delegát nemusí být přítomen ve středisku).
Příplatky k autobusové dopravě
komplexní pojištění.
Poznámka k autobusové dopravě
cestovní kancelář nezajištuje ve středisku delegátsky servis, ale pouze asistenční službu na telefonu. Při dopravě do střediska může být přestup na pobřeží Costa Brava.
Cena autem/osoba zahrnuje
7 nocí s polopenzí, pobytové taxy, asistenci cestovní kanceláře (delegát nemusí být přítomen ve středisku).
Cena vlastní dopravou nezahrnuje
komplexní pojištění.
Pořadatelem tohoto zájezdu je INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK