Cretan Malia Park

Cretan Malia Park, Řecko, Řecko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Malia, 31.5.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 125427078

Cretan Malia Park

Řecko » Řecko ostrovy » Kréta » Kréta sever » Malia

, Hotel starstarstarstarCretan Malia Park

Termín:

31.5.2018 - 3.6.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

4 dny

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
18 550 Kč ()Kategorie hotelu: *****
Ubytování
klimatizované dvoulůžkové pokoje s centrální klimatizací a možností přistýlky, mramorová koupelna s WC,
vysoušeč vlasů, pantofle, plážové soušky,
SAT/TV s hudebním kanálem, telefon, wifi, trezor,
lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje,
balkón nebo terasa,
lze zajistit ubytování ve dvoulůžkových pokojích s propojenými dveřmi nebo v rodinných bungalovech se dvěma ložnicemi
Poloha
Elegantní komplex Cretan Malia Park na pěkném místě přímo u pláže. Centrum nejbližšího letoviska Malia je vzdáleno asi 1,2 km. Přímo před hotelem je linková autobusová zastávka zajišťující spojení s okolními letovisky a hlavním městem ostrova.
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu
Transfer do/z hotelu taxíkem. Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.
Mimořádné nabídky
Ubytování s polopenzí pro děti ZDARMAPolopenze ZDARMA pro všechny pobyty od 21.4.2018 do 2.6.2018 a od 1.10.2018 do 30.10.2018.
Nabídka platí pro děti do 14 let
Popis hotelu
Hotelový komplex Cretan Malia Park se skládá z hlavní budovy a menších patrových domků rozesetých v nádherné zahradě s palmami, fíkovníky, ibišky, kaktusy a olivovým hájem, přímo u písečné pláže s místy kamenitým vstupem do moře. Hotel má několik bazénů.
Pláž & Bazény
dva bazény, dětský bazén, brouzdaliště,
písečná pláž s místy kamenitým vstupem do moře,
lehátka, plážové osušky a slunečníky zdarma
Vybavení hotelu
hlavní restaurace, denní restaurace u bazénu Pergola, à la carte restaurace Mouries, plážový bar, pool bar,
společenská místnost s televizí a videem,
zlatnictví, minimarket a butik
Stravování
polopenze, možnost dokoupení plné penze formou all inclusive
Program all inclusive zahrnuje
snídaně v hlavní restauraci formou bufetu od 07.30 do 10.00 hodin, pozdní kontinentální snídaně od 10.00 do 10.30 hodin,obědy v hlavní restauraci formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 12.30 do 14.30 hodin s kuchařskou show,večeře v hlavní restauraci formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 18.30 do 21.00 hodin s kuchařskou show,po předchozí rezervaci jednou během pobytu večeře à la carte v řecké taverně nebo italské restauraci Mouries od 19.00 do 21.30 hodin včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína,lehké občerstvení včetně kávy, sendviče, sladkostí a zmrzliny u pool baru od 10.15 do 17.45 hodin,v plážovém baru nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby, od 10.15 do 17.45 hodin,v hlavním baru nealkoholické a alkoholické nápoje místní a mezinárodní výroby, čepované pivo, občerstvení a kávu od 17.00 do 01.00 hodin,nealkoholické a alkoholické nápoje místní a mezinárodní výroby,od 10.15 do 17.45 hodin u pool baru
Sport & zábava
tenisové kurty, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal a půjčovnu horských kol,
vodní sporty,
golf v Crete Golf Clubu,
gymnastiku, lekce řeckých tanců,
lekce řecké kuchyně, ochutnávky vín a řadu dalších programů
Sport & zábava all inclusive
tenisové kurty (večerní osvětlení za poplatek), fitness centrum, plážový volejbal, vodní aerobik, stolní tenis, kánoe a šlapadla.
Pro děti a juniory
děti od 4 do 12 let miniklub vedený zkušeným týmem,
dětské postýlky, jídelní židličky pro děti do 2 let,
možnost zapůjčení potřeb pro děti za poplatek
Internetové připojení
wifi v celém areálu
Relaxace & Wellness
lázeňský altán, masáže, přírodní terapie s použitím tradičních řeckých bylin
Popisy pokojů
Dvoulůžkový pokoj Interiér 24 m², kompletně zrekonstruované pokoje v hlavní budově, výhled do hor nebo na bazén. Wifi připojení bez poplatku. Max. obsazenost 2 osoby.Bungalov výhled do zahrady Interiér 26 m², kompletně zrekonstruované, ložnice s obývací částí a konferenčním stolkem, soukromá terasa s výhledem do zahrady. Wifi připojení bez poplatku. Max obsazenost 3 osoby.Bungalov výhled na bazén Interiér 25 - 26 m², kompletně zrekonstruované, ložnice s obývací částí a konferenčním stolkem, soukromá terasa s výhledem na bazén. Wifi připojení bez poplatku. Max. obsazenost 3 osoby.Bungalov boční výhled na moře Interiér 26 m², kompletně zrekonstruované, ložnice s obývací částí a konferenčním stolkem, soukromá terasa s výhledem na moře. Wifi připojení bez poplatku. Max. obsazenost 3 osoby.Bungalov u bazénuInteriér 26 m², kompletně zrekonstruované, ložnice s obývací částí a konferenčním stolkem, koupací pláště, přímý vstup do bazénu ve tvaru řeky s oddělenou sluneční terasou a dřevěnými lehátky pro hosty ubytované v této kategorii. Wifi připojení bez poplatku. Max. obsazenost 3 osoby.Bungalov u moře Interiér 26 m², kompletně zrekonstruované, ložnice s obývací částí a konferenčním stolkem, koupací pláště, první řada u moře, soukromá sluneční terasa s dřevěnými lehátky pro hosty ubytované v této kategorii. Wifi připojení bez poplatku. Max. obsazenost 3 osoby.Junior suita Interiér 34 m², kompletně zrekonstruované, ložnice s obývací částí typu open plan, bezdrátové internetové připojení, koupací pláště, přímý výhled na moře z balkonu nebo terasy, dřevěná lehátka. Wifi připojení bez poplatku. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 3 dospělé osoby a dítě.Junior suita u moře Interiér 34 m², ložnice s obývací částí typu open plan, bezdrátové internetové připojení, koupací pláště, přímý výhled na moře z balkonu nebo terasy, dřevěná lehátka. Wifi připojení bez poplatku. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 3 dospělé osoby a dítě.
Cena zahrnuje
ubytování se stravováním dle popisu,leteckou dopravu s váhovým limitem zavazadla 15 kg,letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,služby delegáta,transfery na místě vozem TAXI, základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.
Cena nezahrnuje
místní pobytovou taxu, více na Informace k cenám
Pořadatelem tohoto zájezdu je GREECE TOURS PRAGUE, spol. s r.o., IČ 43762638.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK