Cretan Malia Park

Cretan Malia Park, Řecko, Řecko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Malia, 31.5.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 125427078

Cretan Malia Park

Řecko » Řecko ostrovy » Kréta » Kréta sever » Malia

, Hotel starstarstarstarCretan Malia Park

Termín:

31.5.2018 - 3.6.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

4 dny

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
19 290 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde


Kategorie hotelu: *****
Ubytování
klimatizované dvoulůžkové pokoje s centrální klimatizací a možností přistýlky, mramorová koupelna s WC,
vysoušeč vlasů, pantofle, plážové soušky,
SAT/TV s hudebním kanálem, telefon, wifi, trezor,
lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje,
balkón nebo terasa,
lze zajistit ubytování ve dvoulůžkových pokojích s propojenými dveřmi nebo v rodinných bungalovech se dvěma ložnicemi
Poloha
Elegantní komplex Cretan Malia Park na pěkném místě přímo u pláže. Centrum nejbližšího letoviska Malia je vzdáleno asi 1,2 km. Přímo před hotelem je linková autobusová zastávka zajišťující spojení s okolními letovisky a hlavním městem ostrova.
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu
Transfer do/z hotelu taxíkem. Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.
Mimořádné nabídky
Ubytování s polopenzí pro děti ZDARMAPolopenze ZDARMA pro všechny pobyty od 21.4.2018 do 2.6.2018 a od 1.10.2018 do 30.10.2018.
Polopenze ZDARMA pro všechny pobyty od 21.4.2019 do 3.6.2019 a od 1.10.2019 do 2.11.2019.
Nabídka platí pro děti do 14 let
Popis hotelu
Hotelový komplex Cretan Malia Park se skládá z hlavní budovy a menších patrových domků rozesetých v nádherné zahradě s palmami, fíkovníky, ibišky, kaktusy a olivovým hájem, přímo u písečné pláže s místy kamenitým vstupem do moře. Hotel má několik bazénů.
Pláž & Bazény
dva bazény, dětský bazén, brouzdaliště,
písečná pláž s místy kamenitým vstupem do moře,
lehátka, plážové osušky a slunečníky zdarma
Vybavení hotelu
hlavní restaurace, denní restaurace u bazénu Pergola, à la carte restaurace Mouries, plážový bar, pool bar,
společenská místnost s televizí a videem,
zlatnictví, minimarket a butik
Stravování
polopenze, možnost dokoupení plné penze formou all inclusive
Program all inclusive zahrnuje
snídaně v hlavní restauraci formou bufetu od 07.30 do 10.00 hodin, pozdní kontinentální snídaně od 10.00 do 10.30 hodin,obědy v hlavní restauraci formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 12.30 do 14.30 hodin s kuchařskou show,večeře v hlavní restauraci formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 18.30 do 21.00 hodin s kuchařskou show,po předchozí rezervaci jednou během pobytu večeře à la carte v řecké taverně nebo italské restauraci Mouries od 19.00 do 21.30 hodin včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína,lehké občerstvení včetně kávy, sendviče, sladkostí a zmrzliny u pool baru od 10.15 do 17.45 hodin,v plážovém baru nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby, od 10.15 do 17.45 hodin,v hlavním baru nealkoholické a alkoholické nápoje místní a mezinárodní výroby, čepované pivo, občerstvení a kávu od 17.00 do 01.00 hodin,nealkoholické a alkoholické nápoje místní a mezinárodní výroby,od 10.15 do 17.45 hodin u pool baru
Sport & zábava
tenisové kurty, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal a půjčovnu horských kol,
vodní sporty,
golf v Crete Golf Clubu,
gymnastiku, lekce řeckých tanců,
lekce řecké kuchyně, ochutnávky vín a řadu dalších programů
Sport & zábava all inclusive
tenisové kurty (večerní osvětlení za poplatek), fitness centrum, plážový volejbal, vodní aerobik, stolní tenis, kánoe a šlapadla.
Pro děti a juniory
děti od 4 do 12 let miniklub vedený zkušeným týmem,
dětské postýlky, jídelní židličky pro děti do 2 let,
možnost zapůjčení potřeb pro děti za poplatek
Internetové připojení
wifi v celém areálu
Relaxace & Wellness
lázeňský altán, masáže, přírodní terapie s použitím tradičních řeckých bylin
Popisy pokojů
Dvoulůžkový pokoj Interiér 24 m², kompletně zrekonstruované pokoje v hlavní budově, výhled do hor nebo na bazén. Wifi připojení bez poplatku. Max. obsazenost 2 osoby.Bungalov výhled do zahrady Interiér 26 m², kompletně zrekonstruované, ložnice s obývací částí a konferenčním stolkem, soukromá terasa s výhledem do zahrady. Wifi připojení bez poplatku. Max obsazenost 3 osoby.Bungalov výhled na bazén Interiér 25 - 26 m², kompletně zrekonstruované, ložnice s obývací částí a konferenčním stolkem, soukromá terasa s výhledem na bazén. Wifi připojení bez poplatku. Max. obsazenost 3 osoby.Bungalov boční výhled na moře Interiér 26 m², kompletně zrekonstruované, ložnice s obývací částí a konferenčním stolkem, soukromá terasa s výhledem na moře. Wifi připojení bez poplatku. Max. obsazenost 3 osoby.Bungalov u bazénuInteriér 26 m², kompletně zrekonstruované, ložnice s obývací částí a konferenčním stolkem, koupací pláště, přímý vstup do bazénu ve tvaru řeky s oddělenou sluneční terasou a dřevěnými lehátky pro hosty ubytované v této kategorii. Wifi připojení bez poplatku. Max. obsazenost 3 osoby.Bungalov u moře Interiér 26 m², kompletně zrekonstruované, ložnice s obývací částí a konferenčním stolkem, koupací pláště, první řada u moře, soukromá sluneční terasa s dřevěnými lehátky pro hosty ubytované v této kategorii. Wifi připojení bez poplatku. Max. obsazenost 3 osoby.Junior suita Interiér 34 m², kompletně zrekonstruované, ložnice s obývací částí typu open plan, bezdrátové internetové připojení, koupací pláště, přímý výhled na moře z balkonu nebo terasy, dřevěná lehátka. Wifi připojení bez poplatku. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 3 dospělé osoby a dítě.Junior suita u moře Interiér 34 m², ložnice s obývací částí typu open plan, bezdrátové internetové připojení, koupací pláště, přímý výhled na moře z balkonu nebo terasy, dřevěná lehátka. Wifi připojení bez poplatku. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 3 dospělé osoby a dítě.
Cena zahrnuje
ubytování se stravováním dle popisu,leteckou dopravu s váhovým limitem zavazadla 15 kg,letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,služby delegáta,transfery na místě vozem TAXI, základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.
Cena nezahrnuje
místní pobytovou taxu, více na Informace k cenám
First minute
Platí při úhradě 50 % z ceny zájezdu do 8.1.2019
Pořadatelem tohoto zájezdu je GREECE TOURS PRAGUE, spol. s r.o., IČ 43762638.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK