Egyptské chrámy – Plavba po Nilu

Egyptské chrámy – Plavba po Nilu, Egypt, Luxor, 1.5.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 131263375

Egyptské chrámy – Plavba po Nilu

Egypt » Luxor

, HotelEgyptské chrámy – Plavba po Nilu

Termín:

1.5.2018 - 9.5.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

9 dní

Doprava:

letecky  Vídeň0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
23 680 Kč ()


Poloha
KÁHIRA | HURGHADA | ASUÁN | LUXOR | KARNAK | HURGHADA |
Popis zájezdu
KÁHIRA | HURGHADA | ASUÁN | LUXOR | KARNAK | HURGHADA |
Služby v ceně
český delegát, vstupy v ceně, snídaně na okruhu, večeře na okruhu.
Popis programu
1. den: odlet Praha i Vídeň. 2. den: (V) přílet Káhira, přímý transfer Hurghada 550 km/6 hodin, ubytovánív hotelu 3* u Rudého moře, večeře. 3. den: (S, V) snídaně, v časných ranních
Poznámka
HURGHADA – vyhlášené turistické letovisko se dvěma centry. V severněji položeném Al Daharu vládne typická egyptská atmosféra včetně tržiště, k pozoruhodnostem této části patří
Cena zahrnuje
leteckou dopravu, letištní taxy, transfery, ubytování v hotelech 3* na 7 nocí, stravování dle programu, služby česky mluvícího průvodce.
Cena nezahrnuje
vízum, pojištění léčebných výloh.
Pořadatelem tohoto zájezdu je SIAM TRAVEL INTERNATIONAL s.r.o., IČ 25930770.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK