Eleon Grand Resort & Spa

Eleon Grand Resort & Spa, Řecko, Řecko ostrovy, Zakynthos, Tsilivi, 7.6.2018, All inclusive
Číslo zájezdu: 125859179

Eleon Grand Resort & Spa

Řecko » Řecko ostrovy » Zakynthos » Tsilivi

Tragaki, Hotel starstarstarstarstarEleon Grand Resort & Spa

Termín:

7.6.2018 - 10.6.2018
Další termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

4 dny

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
17 830 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Atlantica Eleon Grand Resort and Spa
Ubytování
klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC,
vysoušeč vlasů, koupací pláště,
SAT/TV, wifi, lednička, trezor, telefon,
balkón nebo terasa,
pro rodiny s dětmi lze zajistit ubytování v suitách s kuchyňským koutem
Poloha
Luxusní hotelový komplex Atlantica Eleon Grand Resort and Spa se nachází přímo na pláži na východní části ostrova Zakynthos u obce Tragaki, asi 3 kilometry od centra letoviska Tsilivi.
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu
Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.
Popis hotelu
Hotel Atlantica Eleon Grand Resort and Spa byl vybudován s dodržením ekologických standardů na místě původního olivového háje. Jeho název je odvozen ze starořeckého pojmenování olivovníku, jehož vzrostlé stromy zdobí komplex Eleon i jeho okolí. Poměrně úzká pláž u hotelu je písčito-kamenitá s kameny u vstupu do moře.
Pláž & Bazény
užší písečná pláž s kamenitým vstupem do moře,
dva velké sladkovodní bazény, bazén pro děti se 4 skluzavkami,
jacuzzi s terasou na slunění,
lehátka, slunečníky a osušky u bazénů bez poplatku
Vybavení hotelu
stravování se podává v hlavní restauraci Eleon a barech u bazénů,
minimarket, směnárna,
půjčovna aut, internetový koutek,
za poplatek lze zajistit i hlídání dětí, večerní animační programy i pro dospělé
Stravování
all inclusive
Program all inclusive zahrnuje
snídaně formou bufetu od 7.00 do 10.00 hodin, obědy formou bufetu od 12.30 do 14.30 hodin, večeře formou bufetu od 19.00 do 21.30 hodin, během podávání obědů a večeří minerální voda, nealkoholické nápoje, místní víno a pivo, sendviče a další malé občerstvení od 10.00 do 12.30 hodin, od 15.00 do 17.00 hodin a od 21.30 do 23.00 hodin u hlavního baru, zmrzlinu od 10.00 do 17.00 hodin u Aqua baru, kávu, čaj a sušenky od 16.00 do 17.00 hodin u hlavního baru, můžete zde ochutnat i pravou řeckou kávu, během dne v barech od 10.00 do 23.00 hodin minerální voda, nealkoholické nápoje, místní pivo, víno, alkoholické nápoje místní výroby - ouzo, brandy, tsipouro, filtrovaná káva, espresso, cappuccino, čokoláda a čaj
Sport & zábava
potápěčské centrum
Sport & zábava all inclusive
tenisové kurty, stolní tenis,
volejbalové a basketbalové hřiště,
fitness
Pro děti a juniory
4 skluzavky pro děti, dětský bazén, dětské hřiště,
pro děti od 4 do 12 let zajišťuje miniklub denně pestrý program,
dětské postýlky zdarma na vyžádání
Internetové připojení
wifi připojení zdarma, internetový kout bez poplatku
Relaxace & Wellness
Eleon Wellness Spa s vnitřním vyhřívaným bazénem a jacuzzi,
relaxační masáže, hydroterapie, parní lázně,
kosmetika, kadeřnictví, manikúra a pedikúra
Popisy pokojů
Dvoulůžkový pokoj výhled do zahrady Interiér 29 m², klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, LCD TV, telefon, vybavení pro přípravu kávy a čaje, lednička, trezor a balkón nebo terasa. Bezbariérové pokoje na vyžádání. Max. obsazenost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě.Dvoulůžkový pokoj výhled na moře Interiér 26 m², klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, LCD TV, telefon, vybavení pro přípravu kávy a čaje, lednička, trezor a balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě.Dvoulůžkový pokoj superior výhled do zahrady Interiér 29 m², klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky formou pohovky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, LCD TV, telefon, lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje, trezor a balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě.Jednoložnicová rodinná suita výhled na moře Interiér 54 m², klimatizované suity s ložnicí s dvoulůžkem a oddělenou obývací částí se dvěma pohovkami, jídelní stůl se židlemi, koupelna s hydromasážní vanou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, LCD TV, telefon, lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje, trezor a balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby a 2 děti.Junior suita výhled na moře Interiér 36 m², klimatizované suity s dvoulůžkem a pohovkou, koupelna s jacuzzi , hydromasážní sprchou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, LCD TV, telefon, lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje, trezor a terasa. Max. obsazenost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti.Rodinný pokoj výhled do zahradyInteriér 36 m², klimatizované rodinné pokoje s dvoulůžkem a pohovkou, kuchyňský kout s ledničkou, troubou a varnou deskou, jídelní stůl s židlemi, koupelna s hydromasážní sprchou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, LCD TV, telefon, vybavení pro přípravu kávy a čaje, trezor a balkón. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby a 2 děti.Rodinný pokoj s privátním bazénem výhled do zahrady Interiér 36 m², klimatizované rodinné pokoje s dvoulůžkem a pohovkou, kuchyňský kout s ledničkou, troubou a varnou deskou, jídelní stůl s židlemi, koupelna s hydromasážní sprchou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, LCD TV, telefon, vybavení pro přípravu kávy a čaje, trezor a terasa s privátním bazénem. Max. obsazenost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti.
Cena zahrnuje
ubytování se stravováním dle popisu,leteckou dopravu Praha - Zakynthos - Praha s váhovým limitem zavazadla 15 kg,letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,asistence zástupce cestovní kanceláře, základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.
Cena nezahrnuje
transfery, místní pobytovou taxu, více na Informace k cenám.
Pořadatelem tohoto zájezdu je GREECE TOURS PRAGUE, spol. s r.o., IČ 43762638.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK