Lindian Village

Lindian Village, Řecko, Řecko ostrovy, Rhodos, Kiotari, 29.5.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 131407627

Lindian Village

Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Kiotari

, Hotel starstarstarstarstar

Načítám ...
LM


Lindian Village

Termín:

29.5.2018 - 3.6.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

6 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

25 990 Kč  -23 %
19 990 Kč ()


Poloha
Resort se nachází na východním pobřeží ostrova, 10 minut cesty od vesničky Lindos, 65 km od mezinárodního letiště. Komplex je zasazen do středomořských zahrad, které se rozprostírají na pobřeží azurového moře.
Vybavení hotelu
Vstupní hala s recepcí, společenská místnost s TV, hlavní restaurace, restaurace `a la carte (řecká, asijská, s rybími specialitami, denní u bazénu), konferenční centrum, nákupní galerie, lobby bar, bar s živou hudbou, kavárna. K venkovnímu vybavení patří velký bazén, dětské brouzdaliště, bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, malá kaple (možnost pořádání svateb).
Vybavení pokoje
Luxusní ubytování – tak lze jednoduše charakterizovat pokoje pro hosty Lindian Village. Pokoje jsou zařízeny stylově a moderně, vybavení vytváří velmi svěží a zároveň útulný dojem. Jsou vybaveny klimatizací, SAT TV, rádiem, trezorem, minibarem, nechybí ani připojení k internetu. K pokoji patří koupelna se sprchou a vanou, k dispozici je fén a plážově ručníky, které jsou denně obměňovány. Pokoje jsou doplněny privátním balkonem.

Stravování
Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu( za priplatek) , 4x týdně tematické večeře.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Electra Tours s.r.o., IČ 26120917.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK