Tarik

Tarik, Španělsko, Španělsko pevnina, Andalusie, Costa del Sol, Torremolinos, 19.7.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 134858556
Načítám ...


Tarik

Termín:

19.7.2018 - 26.7.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
24 790 Kč ()


Popis
Příjemný menší hotel v typicky španělském stylu, s tradiční atmosférou, přímo na plážové promenádě, která spojuje Torremolinos a Benalmadenu.
Poloha
hotel leží přímo na plážové promenádě Paseo Marítimo s četnými obchůdky, restauracemi a kavárnami. Tato promenáda odděluje hotel od nejdelší a nejširší pláže na pobřeží. Centrum střediska Torremolinos je vzdáleno cca 1 km po pobřežní promenádě. Zastávka linkového autobusu v bezprostřední blízkosti hotelu. Transfer z letiště cca 20 minut.
Rychlý přehled
malý hotel ve španělském stylu
klidnější prostředí
bazén
stálá klientela
Stručná poloha
přímo na plážové promenádě Paseo Marítimo
centrum Torremolinos cca 1 km
transfer z letiště cca 20 minut
Pojmenování upoutávky 1
Hotel v typicky španělském stylu.
Popis upoutávky 1
Menší hotel v typicky španělském stylu, s tradiční atmosférou a stálou klientelou.
Vybavení hotelu
menší 3* hotel s celkem 95 pokoji (2 patra, výtah) postavený v tradičním stylu nabízí recepci, bar, hlavní restauraci a restauraci a la carte (pizzerii). V zahradě bazén a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, bar u bazénu, internetový koutek, wi-fi připojení v lobby a v baru u bazénu zdarma.
Vybavení pokoje
2-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky jsou vybavené koupelnou s WC, klimatizací, telefonem, TV-SAT, trezorem (za poplatek). Pokoje s bočním výhledem na moře a balkonem za příplatek (tyto pokoje jsou bez možnosti přistýlky).
Pojmenování zařízení 1
DVOULŮŽKOVÝ POKOJ STANDARD S MOŽNOSTÍ 1 PŘISTÝLKY
Popis zařízení 1
2-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Maximální obsaditelnost 3 dospělí. Koupelna s WC, klimatizace, telefon, TV-SAT, trezor (za poplatek).
Pojmenovani_zarizeni_2
DVOULŮŽKOVÝ POKOJ STANDARD S BALKONEM A BOČNÍM VÝHLEDEM NA MOŘE
Popis_zarizeni_2
2-lůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Maximální obsaditelnost 2 dospělí. Koupelna s WC, klimatizace, telefon, TV-SAT, trezor (za poplatek), balkon s bočním výhledem na moře.
Stravování
polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.
Náš názor
malý útulný hotel v typicky španělském stylu s nefalšovanou atmosférou.
Odkaz na www
www.hoteltarik.com
Www odkaz popis 1
www.hoteltarik.com
Cena letecky/osoba zahrnuje
7(10,11) nocí s polopenzí, leteckou dopravu, transfery v místě, služby delegáta, pobytovou taxu, letištní a bezpečnostní taxy.
Cena letecky nezahrnuje
navýšení palivového příplatku
Příplatky k letecké dopravě
komplexní pojištění.
Poznámka k ceně vlastní dopravou
vlastní doprava sleva z leteckého zájezdu: dospělá osoba 7990 Kč, dítě 8990 Kč. Možno i libovolně dlouhé pobyty. Ceny na mimokatalogové pobyty si vyžádejte v CK.
Pořadatelem tohoto zájezdu je INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK